تالار پذیرایی کاخ اشراف

شماره تلفن:
051-32403080
و
051-32403303
آدرس:
مشهد - بزرگراه آسیایی (جاده سنتو) ،نرسیده به سه راه فردوسی ،چاهشک ، نبش سمت راست میدان اول،هتل کاخ اشراف
پایگاه اینترنتی:

هتل تالار کاخ اشراف، مجموعه هتل، تالار، باغ ، رستوران و سالن تفریحات با فضایی چشم نواز، آرام و دلنشین، دارای 17 سوئیت اقامتی، دو تالار مجلل هر کدام با ظرفیت 400 نفر، باغ و فضای باز با ظرفیت 1000 نفر، رستوران با ظرفیت 250 نفر، امکانات سرگرمی از قبیل سالن بیلیارد، کافی شاپ و... و با پرسنلی حرفه ای و با تجربه، مفتخر است، پذیرای مجالس شما هموطنان گرانقدر و عزیز باشد. هتل کاخ اشراف در زمینی به مساحت 5000 مترمربع و عمارتی با زیربنای کل 3200 متر مربع در منطقه زیبا، آرام و خوش آب و هوای چاهشک در فاصله 10 کیلومتری از شهر مشهد بنا گردیده است.

هتل کاخ اشراف علاوه بر دارا بودن آشپزخانه ای حرفه ای و پرسنلی آموزش دیده و مجرب، تشریفات متفاوت و بی نظیری را برای جلب نظر میزبانان عزیز و سخت پسند تدارک دیده است از جمله تشریفات منحصر به فرد تالار کاخ اشراف برای مراسمات عروسی می توان به مراسم ورودی ویژه عروس داماد با کالسکه سیندرلا از میان کوچه ای پوشیده از شمشادهای آرایش شده همراه با نور افشانی زیبا و نور های تعقیب کننده عروس و داماد برای ایجاد شبی زیبا و به یاد ماندنی ، اشاره نمود.

مجموعه تفریحی هتل تالار کاخ اشراف که شامل کافی شاپ، سالن بیلیارد و بوفه می باشد برای رفاه حال میهمانان عزیز مراسم جهت پر کردن اوقات ایشان، به صورت رایگان در اختیار مدعوین عزیز می باشد. سوئیت ویژه (VIP) عروس و داماد جهت ساختن شبی به یاد ماندنی و آرام پس از اتمام مجلس برای عروس خانم و آقا داماد عزیز به همراه صبحانه و نهار روز بعد از جمله امکانات متفاوتی است که می توانید تنها آن را در کاخ اشراف تجربه کنید. آتش بازی آخر شب بدرقه میهمانان نیز از جمله تشریفاتی است که می تواند پایانی خوش برای مجالس شما به ارمغان بگذارد.

باغ و تالار کاخ اشراف دارای یکی از حرفه ای ترین سن های رقص از نظر تجهیزات نور و صدا می باشد. همچنین میزبانان گرامی می توانند طعم تمامی غذاهای موجود در منوی سفارشی خود برای شب مجلس را چند روز پیش از برگزاری مجلس تست نموده و نیز مطابق ذائقه خود در آن تغییر ایجاد کنند. آشپزخانه کاخ اشراف در کنار منوهای شش گانه و بی نظیر خود آمادگی دارد، منوهای پیشنهادی میزبانان عزیز را برای مجالس تدارک ببیند. همچنین بوفه آزاد هتل کاخ اشراف هر جمعه با منوهای متفاوت پذیرای همشهریان و مجاورین عزیز می باشد.
توجه: اطلاعات مربوط به این تشریفات توسط تیم پشتیبانی عروسیمون داتکام تکمیل شده است. درصورتی که شما صاحب این تشریفات هستید با ما تماس بگیرید تا مدیریت این صفحه بصورت رایگان به شما سپرده شود.

تالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکامتالار پذیرایی کاخ اشراف در عروسی مون داتکام
561 بـازدید تخـفیـف ویـژه
امتیاز line
1. زیبایی سالن
+ -
2. چیدمان میز و صندلی ها
+ -
3. تهویه و دمای سالن
+ -
4. نظافت سالن و پرسنل
+ -
5. برخورد پرسنل
+ -
6. کیفیت غذا
+ -
7. وضعیت پارکینگ
+ -
8. خدمات جانبی (اتاق شام، نورافشانی، سیستم صوت و...)
+ -
9. مناسب بودن قیمت ها
+ -

هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده است
لطفا درصورت مراجعه به این مجموعه، به آنها اطلاع دهید که از طریق سایت عروسیمون داتکام با آنها آشنا شده اید
نـظــرات line
شماهم می توانید در این مورد نظر دهید
توجه: طبق قوانین جرایم رایانه ای نظراتی که حاوی مطالب توهین آمیز ویا حاوی مطالب نیازمند اثبات باشند، تأیید نگشته و فقط برای مدیر این تشریفات ارسال می گردند.

راحـــــت؛ عــروســــی خـــود را بـرگــــزار کـنـیــــد